Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pi, 8:30 - 17:00 hod.)
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Získajte zľavy a informácie o nových produktoch
  1. Úvod
  2. Kosačky - nožové, retiazkové
  3. DCSK profi tech - Grillo CL 62 krovinorez

DCSK profi tech - Grillo CL 62 krovinorez

  • NÁPLNE v cene stroja !
  • PROFI

DCSK profi tech - Grillo CL 62 krovinorez Grillo CL 62 krovinorez je veľmi praktický stroj na rýchle a efektívne kosenie vysokej trávy a kríkov. CL62... celý popis
Dostupnosť
Stroj vyrábaný na OBJEDNÁVKU. Cena a dostupnosť na vyžiadanie.
Oslovte nás mailom alebo telefonicky
Číslo produktu:CL62 - 2492
Pohon:Benzinový motor
Pracovná šírka:62cm
Kompletné špecifikácie

DCSK profi tech - Grillo CL 62 krovinorez

Grillo CL 62 krovinorez je veľmi praktický stroj na rýchle a efektívne kosenie vysokej trávy a kríkov. CL62 podáva brilantné výkony na nerovnom teréne, svahu a na teréne plnom prekážok! Tento stroj je dokonale vyvážený a vybavený traktorovými pneumatikami, ktoré zaisťujú priľnavosť za každých okolností. Žacie ústrojenstvo má jeden kotúč s priemerom 620 mm, ktorý zaisťuje dobrý mulčovací typ kosenia, a preto je tento stroj vhodný pre profesionálnych aj súkromných používateľov, ako aj v poľnohospodárstve na prácu v sadoch .....
Vysoká tráva a kríky sú nasmerované do žacieho ústrojenstva a kosené vďaka špeciálnej čepeli z nehrdzavejúcej ocele. 

Žacie ústrojenstvo Grillo CL62 je komplet vyrobené z prvotriednej ocele.Výšku kosenia možno postupne nastavovať od minimálne 5 cm do 11 cm pomocou ručného kolieska.

Čepeľ je vyrobená zo špeciálnej nehrdzavejúcej ocele amá špeciálny tvar. Čepeľ je vybavená výkyvnými hrotmi s dvojitým rezným ostrím; stačí otočiť hrot hore nohami, keď je jedna strana opotrebovaná.

Vďaka rovnomernému rozloženiu hmotnosti a nízkemu ťažisku je CL62 dokonale vyvážený stroj!

Počas práce je možné riadidlá ľahko ovládať iba jednou rukou, čo umožňuje obsluhe zaradiť rýchlostný stupeň vpred alebo vzad pomocou ovládača umiestneného na samotných riadidlách. Tento systém je veľmi užitočný pri práci na svahoch, pri rezaní kríkov alebo pod krátkymi konármi a pri práci v teréne plnom prekážok!

Dvojité nastavenie rukoväte: výšku rukoväte je možné nastaviť tak, aby vyhovovala potrebám každého operátora, navyše je možné rukoväť nastaviť do strán, aby sa uľahčilo kosenie v náročných oblastiach, ako sú napríklad pod krátkymi konármi alebo oblasti plné prekážok.

Grillo CL62 je vybavené hydrostatickou prevodovkou, ktorej rýchlosť sa pohybuje od 0 do 6 km/hvpred a od 0 do 3,5 km/h pri spiatočke.

Grillo CL62 je vybavený kotúčovou parkovacou brzdou pre zaistenie väčšej bezpečnosti na svahoch.

Všetky ovládacie prvky, ako aj páčky nastavenia riadidiel sú pohodlne umiestnené v dosahu obsluhy.

CL62 je vybavený benzínovým motorom Briggs & Stratton Intek 950E série OHV a nádržou s objemom 1,1 litra. Jednovalcový motor s objemom 223 cm3 spája inovácie a spoľahlivosť, poskytuje nízke emisie a vibrácie, nižšiu spotrebu a vysoký výkon. Spätný štartér je úplne spoľahlivý a je vybavený zariadením Ready Start, ktoré ešte viac uľahčí štartovanie stroja.

Tento unikátny stroj je vybavený štyrmi silentblokmi umiestnenými na podpere motora, ktoré chránia rám pred vibráciami motora, vďaka čomu je používanie krovinorezu pohodlnejšie.r.

Čistenie a údržba žacieho ústrojenstva sa vykonáva jednoducho.

Každý jednotlivý komponent, od najjednoduchších po zložitejšie, má vysokú kvalitu. Rám, riadidlá, žacie ústrojenstvo sú navrhnuté a vyrobené spoločnosťou Grillo v Taliansku s použitím iba kvalitných materiálov a moderných technológií, aby bola zabezpečená 100% kontrolovaná a stála kvalita.

Lakovanie strojov Grillo zahŕňa proces dvojitého elektrostatického práškového lakovania. V prvej fáze sú umývacie kúpele a príprava, potom sa nanesie prvý ochranný náter, ktorý sa potom pečie v špeciálnej peci. Ukázalo sa, že je to najlepší základ pre aplikáciu povrchovej úpravy. Druhý náter pozostáva z práškového lakovania a ďalšieho vypálenia v peci pri 190°C, čím sa získa charakteristická tvrdosť a lesk.

www.DCSKprofitech.sk www.DCSKsro.sk www.ZAtraktor.sk polnohospodarska technika dopravnik mulcovac stiepacka bagger digger koparka KTS rameno minibager M150 vyvazeci souprava KTS rameno  Grillo kosacka

Získajte zľavy a informácie o nových produktoch

Naše sídlo

DCSK s.r.o.

Prešovská 316/39

Spišské Podhradie, 053 04

Vydajne miesto:

Štefánikova 32

Spišské Podhradie, 053 04

 

Kontakt
(Po-Pi, 8:30 - 17:00 hod.)
Obsah stránok www.dcsksro.sk podlieha autorskému zákonu č. 185/2015 Z.z. Akékoľvek kopírovanie, publikovanie alebo šírenie obsahu z tejto stránky je zakázané bez predchádzajúceho písomného súhlasu.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk