Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pi, 8:30 - 17:00 hod.)
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Získajte zľavy a informácie o nových produktoch
  1. Úvod
  2. Kosačky - nožové, retiazkové
  3. DCSK profi tech - Grillo CL 75 krovinorez

DCSK profi tech - Grillo CL 75 krovinorez

  • NÁPLNE v cene stroja !
  • PROFI

DCSK profi tech - Grillo CL 75 krovinorez Grillo CL 75 krovinorez je určený na kosenie vysokej trávy a inej vegetácie - rýchle a efektívne. Nerovný t... celý popis
Dostupnosť
Stroj vyrábaný na OBJEDNÁVKU. Cena a dostupnosť na vyžiadanie.
Oslovte nás mailom alebo telefonicky
Číslo produktu:CL75 - 3489
Pohon:Benzinový motor
Pracovná šírka:75cm
Kompletné špecifikácie

DCSK profi tech - Grillo CL 75 krovinorez

Grillo CL 75 krovinorez je určený na kosenie vysokej trávy a inej vegetácie - rýchle a efektívne. Nerovný terén, strmé svahy a rôzne typy prekážok nepredstavujú pre CL 75 problém! Dokonalé rozloženie hmotnosti a špeciálne traktorové pneumatiky poskytujú skvelú priľnavosť k zemi. Žacie ústrojenstvo má jeden nôž s výkyvnými hrotmi, čo z neho robí ideálny stroj na starostlivosť o trávu pre profesionálneho aj domáceho užívateľa.

Telo je kompletne vyrobené z ocele, výšku kosenia je možné nastaviť od50 mm do  150 mm. Nastavenie je progresívne a dá sa jednoducho regulovať pomocou ručného kolieska. 

Hroty nožov žacieho ústrojenstva sú vyrábané so špeciálnym profilom na zníženie hluku a poskytujú vynikajúcu kvalitu kosenia aj na anglických trávnikoch!

Maximálna výška kosenia 150 mm je ideálna najmä vtedy, keď je terén veľmi nerovný a tiež preto, aby sa zabránilo nárazom do pôdy. Predné koleso plošiny je vyrobené z pevnej gumy, teda odolné proti prepichnutiu!

CL 75 má dokonalé rozloženie hmotnosti a nízke ťažisko. 

Pri práci je možné ovládať riadidlá jednou rukou. 

Prevodovka CL 75 je hydrostatická s uzávierkou diferenciálu! Rýchlosť je možné plynule regulovať páčkou na riadidlách od 0 do 6 km/h a pri spiatočke až do 3,5 km/h.

CL 75 má parkovaciu brzdu. Všetky ovládacie prvky sú v pohodlnej polohe vrátane páčok na nastavenie riadidiel.

CL 75 je poháňaný benzínovým motorom Honda GXV340 OHV, objem 337 ccm a je vybavený všetkými najnovšími inováciami, ktoré poskytujú veľkú spoľahlivosť, nízke emisie, zníženú spotrebu, vysoký výkon a vibrácie znížené na minimum. Ručný spätný štart motora je jednoduchý a spoľahlivý. Je vybavený mazacím čerpadlom, ktoré umožňuje stroju pracovať na svahoch bez poškodenia samotného motora.

Napnutie remeňa žacieho ústrojenstva je samonastaviteľné.

Všetky komponenty, od najjednoduchších po najzložitejšie, majú vysoký štandard kvality. Podvozok, riadidlá, žacie ústrojenstvo, to všetko vyrába Grillo len s použitím prvotriednych materiálov a špičkových technológií. To všetko pre dosiahnutie konštantnej a 100% kontrolovanej vysokej úrovne kvality.

Lakovanie strojov Grillo zahŕňa proces dvojitého elektrostatického práškového lakovania. V prvej fáze sú umývacie kúpele a príprava, potom sa nanesie prvý ochranný náter, ktorý sa potom vypečie v špeciálnej peci, čo sa ukázalo ako najlepší základ pre nanášanie finálnej úpravy. Druhý náter pozostáva z práškového lakovania a ďalšieho vypálenia v peci pri 190°C, čím sa získa charakteristická tvrdosť a lesk. Všetky CL75 sú zostavené starostlivo do každého detailu a starostlivo testované špecializovaným personálom. Finálna kontrola zahŕňa chod motora s cieľom skontrolovať všetky jeho funkcie, aby sa zabezpečila ďalšia a konečná záruka prvotriedneho produktu.

www.DCSKprofitech.sk www.DCSKsro.sk www.ZAtraktor.sk polnohospodarska technika dopravnik mulcovac stiepacka bagger digger koparka KTS rameno minibager M150 vyvazeci souprava KTS rameno  Grillo kosacka

Získajte zľavy a informácie o nových produktoch

Naše sídlo

DCSK s.r.o.

Prešovská 316/39

Spišské Podhradie, 053 04

Vydajne miesto:

Štefánikova 32

Spišské Podhradie, 053 04

 

Kontakt
(Po-Pi, 8:30 - 17:00 hod.)
Obsah stránok www.dcsksro.sk podlieha autorskému zákonu č. 185/2015 Z.z. Akékoľvek kopírovanie, publikovanie alebo šírenie obsahu z tejto stránky je zakázané bez predchádzajúceho písomného súhlasu.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk