Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pi, 8:30 - 17:00 hod.)
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Získajte zľavy a informácie o nových produktoch
  1. Úvod
  2. MIMORIADNA AKCIA !!!
  3. DCSK profi tech - Grillo FD 220 R Traktorová kosačka*

DCSK profi tech - Grillo FD 220 R Traktorová kosačka*

  • NÁPLNE v cene stroja !
  • PROFI

DCSK profi tech - Grillo FD 220 R Traktorová kosačka AKCIA - len na 1 kus!!! Grillo FD 220 R traktorová kosačka je špička vo svojej triede, vďaka prí... celý popis
Dostupnosť
Skladom k odberu - dodaniu
Bežná cena
6 500,00 EUR
5 400,00 EUR
4 500,00 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu: FD220R
Pohon:Benzinový motor
Pracovná šírka:80cm
Kompletné špecifikácie

DCSK profi tech - Grillo FD 220 R Traktorová kosačka

AKCIA - len na 1 kus!!!

Grillo FD 220 R traktorová kosačka je špička vo svojej triede, vďaka príjemnému pohonu a kvalitnému rezu. Kapacita kosenia za hodinu (orientačne) 4000 m2/h.
Žacie ústrojenstvo s jednou čepeľou so zberom je namontované vpredu a zaisťuje dokonalý výhľad na oblasť, ktorá sa má kosiť.
Je vybavená hydrostatickou prevodovkou a ľahkým riadením! Extrémne malý polomer otáčania len 30cm a všetky ovládacie prvky dosiahnuteľné zo sedadla vodiča robia z Grillo FD 220R perfektného spoločníka pre každého.
Jednonožové žacie ústrojenstvo FD220 R je umiestnené pred obsluhou; viditeľnosť oblasti rezu je mimoriadna. 
Šírka kosenia je 800 mm, výška kosenia sa pohybuje od 30 do 90 mm a nastavenie sa vykonáva pákou so siedmimi polohami, ktorá je umiestnená vedľa sedadla vodiča.
Žacie ústrojenstvo so zberom je možné premeniť na mulčovacie ústrojenstvo alebo s bočným vyhadzovaním pomocou voliteľných súprav.

Zberný koš na trávu má objem 200 l.
Špeciálny profil čepele FD 220 R umožňuje mimoriadne kosenie a zber, aj keď je tráva vlhká.

Plávajúce žacie ústrojenstvo zaisťuje dokonalé kosenie aj na zvlnenom teréne. Zadná výkyvná náprava, pneumatiky s protišmykovým profilom, umožňujú spolu s nastavením tlaku kosiaceho ústrojenstva na zem extrémne presne sledovať prípadné nerovnosti a záhyby a tým eliminovať možnosť skalpovania trávy.

Rozsah rýchlosti od 0 do 9 km/h je plynule nastaviteľný. Údržba vašej záhrady bude rýchla a vo vysokej kvalite.

Nože sa automaticky odpoja, keď je zberný kôš plný, proces rezania sa zastaví. Je tu tiež možnosť zvoliť si možnosť „indikácia bzučiaka“ (stačí jednoduché vytiahnutie elektrického konektora), ktorý signalizuje, že kôš je plný.
Vyprázdnenie zberného koša FD 220 R je také jednoduché! Jednoducho zacúvajte do vami určenej oblasti, stačí zdvihnúť páku vedľa sedadla vodiča tak, že zostanete sedieť- zberný kôš sa automaticky zdvihne a otvorí, pričom sa úplne vyprázdni.

K dispozícii sú dva typy benzínových motorov - Vanguard 16 HP alebo Intek 15 HP.
Oba motory majú elektrický štartér, sú OHV a s liatinovými vložkami valcov. Oba obsahujú najnovšie technické vlastnosti, ktoré zaisťujú ich spoľahlivosť, udržiavajú nízke emisie, zníženú spotrebu a vysoký výkon. Výfuk FD 220 R navrhol Grillo a patrí do série „Super Silent“ s pozoruhodným znížením hluku a minimálnym odporom výfuku.

Žacie ústrojenstvo je vybavené rýchlospojkou na hadicu, takže pripojením vodnej hadice možno celé žacie ústrojenstvo vyčistiť s minimálnou námahou.
Grillo FD 220 R má pedál na zdvíhanie žacieho ústrojenstva, čo umožňuje prechádzať cez prekážky alebo obrubníky - vhodné aj na údržbu. 

Všetky komponenty, od najjednoduchších po najzložitejšie, majú vysoký štandard kvality.
Podvozok, žacia prevodovka, žacie ústrojenstvo, to všetko vyrába Grillo s použitím prvotriednych materiálov a špičkových technológií. To všetko pre dosiahnutie konštantnej a 100% vysokej úrovne kontroly kvality.

Lakovanie strojov Grillo pozostáva z procesu dvojitého elektrostatického práškového lakovania. V prvej fáze sú umývacie kúpele a príprava, potom sa nanesie prvý ochranný náter, ktorý sa spolu s vypálením v peci ukazuje ako najlepší základ pre nanášanie finálnej úpravy. Druhá vrstva pozostáva z práškového lakovania a ďalšieho vypálenia v peci pri 190°C, čím sa získa charakteristická tvrdosť a lesk.
FD220 R boli zostavené starostlivo v každom detaile a starostlivo testované špecializovaným personálom. Výstupná kontrola zahŕňa chod motora za účelom kontroly jeho funkčnosti! Toto je ďalšia a posledná záruka vysokej kvality produktu.

 

www.DCSKprofitech.sk www.DCSKsro.sk www.ZAtraktor.sk polnohospodarska technika dopravnik mulcovac stiepacka bagger digger koparka minibagr minibager M150 vyvazeci souprava KTS rameno  AMR stiepacka Grillo kosačka

Tovar zaradený v kategóriách
Získajte zľavy a informácie o nových produktoch

Naše sídlo

DCSK s.r.o.

Prešovská 316/39

Spišské Podhradie, 053 04

Vydajne miesto:

Štefánikova 32

Spišské Podhradie, 053 04

 

Kontakt
(Po-Pi, 8:30 - 17:00 hod.)
Obsah stránok www.dcsksro.sk podlieha autorskému zákonu č. 185/2015 Z.z. Akékoľvek kopírovanie, publikovanie alebo šírenie obsahu z tejto stránky je zakázané bez predchádzajúceho písomného súhlasu.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk