Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pi, 8:30 - 17:00 hod.)
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Kosačky - nožové, retiazkové
 3. DCSK profi tech - Grillo FD 280 Traktorová kosačka

DCSK profi tech - Grillo FD 280 Traktorová kosačka

 • NÁPLNE v cene stroja !
 • PROFI
 • DOPRAVA v cene stroja! - len SK

DCSK profi tech - Grillo FD 280 Traktorová kosačka Grillo FD 280 traktorová kosačka je vysoko výkonná kosačka z hľadiska kvality kosenia a zberu. Kap... celý popis
Dostupnosť
Stroj vyrábaný na OBJEDNÁVKU. Cena a dostupnosť na vyžiadanie.
Oslovte nás mailom alebo telefonicky
Číslo produktu: FD280 - 7461
Pohon:Benzinový motor
Pracovná šírka:113cm
 • Kompletné špecifikácie
 • DCSK profi tech - Grillo FD 280 Traktorová kosačka
  DCSK profi tech - Grillo FD 280 Traktorová kosačka
  Stroj vyrábaný na OBJEDNÁVKU. Cena a dostupnosť na vyžiadanie.
  bez DPH
Kompletné špecifikácie

DCSK profi tech - Grillo FD 280 Traktorová kosačka

Grillo FD 280 traktorová kosačka je vysoko výkonná kosačka z hľadiska kvality kosenia a zberu. Kapacita kosenia za hodinu (orientačne) 6000 m2/h. Inovatívny systém kosenia „Grillo Overblow“ vytvára zvýšené zrýchlenie prúdenia trávy/vzduchu do koša, čo výrazne zvyšuje jeho zberné schopnosti aj v mokrých a vlhkých podmienkach, pričom zároveň udržiava veľmi nízku hladinu hluku celého systému. Predné žacie ústrojenstvo umožňuje vynikajúci výhľad na oblasť, ktorá sa má kosiť.  Veľmi malý polomer otáčania len 30cm robí z FD 280 ľahko ovládateľný stroj, vďaka čomu je ideálny pre profesionálnych používateľov pracujúcich v stiesnených priestoroch.
Žacie ústrojenstvo FD 280 je vybavené dvoma protibežnými nožmi a tretím centrálnym nožom, čo je jedinečná vlastnosť tohto typu kosačky. Žacie ústrojenstvo je namontované vpredu, čo zabezpečuje skvelý výhľad na celú pracovnú plochu! 

Šírka kosenia je 113 cm, výška kosenia od 30 mm do 90 mm a nastavenie sa vykonáva pomocou páky so 7 polohami, ktorá je umiestnená vedľa sedadla obsluhy. Žacie ústrojenstvo možno premeniť na mulčovacie ústrojenstvo pomocou voliteľnej súpravy, ktorú je možné zakúpiť samostatne.

280-litrový zberný kôš.

Hydrostatická prevodovka je ovládaná pedálom a ľahko sa používa. FD 280 je mimoriadne obratný!

Kvalita rezu FD 280 je výnimočná aj na zvlnenom teréne, a to najmä vďaka plávajúcemu žaciemu ústrojenstvu. Otočná zadná náprava a predné hnacie kolesá s pneumatikami s profilom „turf“ a systémom podpory žacieho ústrojenstva umožňujú kopírovať obrysy terénu a tým znižujú možnosť skalpovania trávy.

Pracovná rýchlosť od 0 do 9,5 km/h je plynule meniteľná. 

Keď je zberný kôš plný, nože sa automaticky odpoja, nože sa zastavia, aby sa zabránilo zablokovaniu vyhadzovacieho žľabu. Je možné zvoliť možnosť „indikátor bzučiaka“ (odpojením elektrickej prípojky), ktorý signalizuje, keď je kôš plný.

Vyprázdnenie zberného koša FD280 je jednoduché! Elektrický sa ovláda tlačidlom vedľa sedadla obsluhy.

FD280 je vybavený dvojvalcovým benzínovým motorom Briggs & Stratton Vanguard s výkonom 14 HP s elektrickým štartovaním kľúčom s objemom palivovej nádrže 8 litrov. Motor s objemom 499 cm3 s ventilmi nad hlavou obsahuje najnovšie technické inovácie, ktoré zaisťujú spoľahlivosť, nízke emisie, nižšiu spotrebu paliva, vysoký výkon a vibrácie, ktoré sú znížené na minimum. Výfuk „Grillo Super Silent“ modelu FD280 je navrhnutý samotným Grillo s cieľom dosiahnuť najvyššiu možnú úroveň zníženia hluku pre pohodlie operátora. Motor je profesionálneho typu s ložiskami na kľuke, olejovým čerpadlom, olejovým filtrom a liatinovými vložkami valcov.

Po dokončení kosenia možno kosačku rýchlo a bez námahy vyčistiť jednoduchým pripojením vodnej hadice k spojke.

Všetky komponenty, od najjednoduchších po najzložitejšie, sú na vysokej úrovni. Podvozok, žacia prevodovka a žacie ústrojenstvo sú vyrobené spoločnosťou Grillo s použitím prvotriednych materiálov a špičkových technológií. To všetko za účelom dosiahnutia konštantnej 100% úrovne kontroly kvality. Lakovanie strojov Grillo zahŕňa proces dvojitého elektrostatického práškového lakovania.

V prvej fáze sú umývacie kúpele a príprava, potom sa nanesie prvý ochranný náter, ktorý sa potom vypečie v špeciálnej peci, čo sa ukázalo ako najlepší základ pre nanášanie finálnej úpravy. Druhý náter pozostáva z práškového lakovania a ďalšieho vypálenia v peci pri 190°C, čím sa získa charakteristická tvrdosť a lesk.

Všetky FD280 sú zostavené starostlivo v každom detaile a starostlivo testované špecializovaným personálom. Finálna kontrola zahŕňa chod motora s cieľom skontrolovať všetky jeho funkcie, aby sa zabezpečila ďalšia a konečná záruka prvotriedneho produktu.

FD280, rovnako ako všetky produkty Grillo, bol navrhnutý a vyrobený tak, aby vydržal a zachoval si svoju hodnotu po mnoho rokov. Všetky stroje Grillo sú distribuované a servisované rozsiahlou sieťou predajcov. Náhradné diely sú k dispozícii ešte mnoho rokov po zastavení výroby, ktoré vám poskytnú dodatočnú dôveru v Grillo.

www.DCSKprofitech.sk www.DCSKsro.sk www.ZAtraktor.sk polnohospodarska technika dopravnik mulcovac stiepacka bagger digger koparka minibagr minibager M150 vyvazeci souprava KTS rameno AMR stiepacka Grillo kosačka

Naše sídlo

DCSK s.r.o.

Prešovská 316/39

Spišské Podhradie, 053 04

Vydajne miesto:

Štefánikova 32

Spišské Podhradie, 053 04

 

Kontakt
(Po-Pi, 8:30 - 17:00 hod.)
Obsah stránok www.dcsksro.sk podlieha autorskému zákonu č. 185/2015 Z.z. Akékoľvek kopírovanie, publikovanie alebo šírenie obsahu z tejto stránky je zakázané bez predchádzajúceho písomného súhlasu.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk