Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pi, 8:30 - 17:00 hod.)
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Kosačky - nožové, retiazkové
 3. DCSK profi tech - Grillo FD 450 Traktorová kosačka

DCSK profi tech - Grillo FD 450 Traktorová kosačka

 • NÁPLNE v cene stroja !
 • PROFI

DCSK profi tech - Grillo FD 450 Traktorová kosačka Grillo FD 450 traktorová kosačka je profesionálna hydrostatická kosačka s predným žacím ústrojenst... celý popis
Dostupnosť
Stroj vyrábaný na OBJEDNÁVKU. Cena a dostupnosť na vyžiadanie.
Oslovte nás mailom alebo telefonicky
Číslo produktu: FD450 - 12125
Pohon:Benzinový motor
Pracovná šírka:113cm
 • Kompletné špecifikácie
 • DCSK profi tech - Grillo FD 450 Traktorová kosačka
  DCSK profi tech - Grillo FD 450 Traktorová kosačka
  Stroj vyrábaný na OBJEDNÁVKU. Cena a dostupnosť na vyžiadanie.
  bez DPH
Kompletné špecifikácie

DCSK profi tech - Grillo FD 450 Traktorová kosačka

Grillo FD 450 traktorová kosačka je profesionálna hydrostatická kosačka s predným žacím ústrojenstvom s objemom zberného koša 450 l. Kapacita kosenia za hodinu (orientačne) 8000 m2/h.Výška vyhadzovania zberného koša je 150 cm.
Inovatívny systém kosenia „Grillo Overblow“ umožňuje ohromné ​​zrýchlenie toku trávy/vzduchu do vyhadzovacieho koša, čím sa výrazne zvyšuje jeho schopnosť zberu, dokonca aj vo vlhkých a mokrých podmienkach.

Vpredu namontované žacie ústrojenstvo poskytuje operátorovi vynikajúci výhľad na jeho pracovný priestor.

Ľahké riadenie a výnimočne malý polomer otáčania - 30cm robia z Grillo FD450 kosačku vhodnú na domáce použitie ako aj pre profesionálnu obsluhu.
Ovládacie prvky na nastavenie výšky kosenia sa vykonáva pomocou elektrického tlačidla.

Rezacie ústrojenstvo FD450s je jedinečné. Má dve protibežné čepeleplus 1 malú prednú čepeľ.

V náročných podmienkach, keď je tráva vysoká a mokrá, je Grillo FD450 mimoriadne účinný.
Počas jesennej sezóny, keď je tráva pokrytá listami, FD450 ich pozbiera bez blokovania.

Grillo FD450 je mimoriadne manévrovateľný a ľahko ovládateľný! 

Plávajúce žacie ústrojenstvo zaisťuje dokonalé kosenie aj na zvlnenom teréne. Zadná otočná náprava, pneumatiky s protišmykovým profilom, umožňujú spolu s nastavením prítlaku kosiaceho ústrojenstva na zem extrémne presne sledovať prípadné zvlnenie a tým eliminovať možnosť skalpovania trávy.

Pracovná rýchlosť vpred sa pohybuje od 0 do 11 km/h a je plynule nastaviteľná. Starostlivosť o váš trávnik bude potešením, nie fuška.
V prípade potreby umožňuje uzávierka diferenciálu ovládaná pedálom s automatickým vypínaním väčšiu trakciu a bezpečnosť.

Nože sa automaticky odpoja, keď je zberný kôš plný. K dispozícii je tiež možnosť zvoliť si možnosť „indikátor bzučiaka“, ktorý signalizuje, keď je lapač plný. Vyprázdňovanie zberného koša sa vykonáva pomocou elektrických tlačidiel, ktoré sú ľahko dosiahnuteľné zo sedadla vodiča; 2 nezávislé hydraulické brány zdvihnú zberný kôš až do výšky 150 cm. Otváranie zadných dvierok koša je automatické.

FD450 je vybavený benzínovým 18hp dvojvalcovým motorom B&S 7220 Professional Series s elektrickým štartovaním a 17l palivovou nádržou s indikátorom hladiny. Motor má zdvihový objem 656 cm3 a obsahuje najnovšie technické inovácie, ktoré zaisťujú spoľahlivosť, nízke emisie, zníženú spotrebu, vysoký výkon a úroveň vibrácií, ktoré sú znížené na minimum. Výfuk „Grillo Super Silent“ modelu FD450 je navrhnutý spoločnosťou Grillo s cieľom dosiahnuť najvyššiu možnú úroveň zníženia hluku, zníženie emisií a minimálny odpor výfukových plynov. Motor je profesionálna séria s ložiskami na kľuke, olejovým čerpadlom, olejovým filtrom a liatinovými vložkami valcov.

Po dokončení práce je čistenie kosiaceho ústrojenstvarýchle a jednoduché! Pripojte vodnú hadicu k rýchlospojke na plošine, nechajte vodu tiecť a na niekoľko sekúnd nechajte bežať nôž... nakladací žľab a žacia plošina sa vyčistia s minimálnym úsilím!

Rezacie ústrojenstvo FD450 sa dá ľahko demontovať a stabilne vertikálne umiestniť na podpery, ktoré sú určené na tento účel; stačí odstrániť hnací remeň pomocou rýchlej páky pre jednoduchú údržbu alebo kontrolu. 

Všetky komponenty, od najjednoduchších až po tie najzložitejšie, majú vysoký štandard kvality. Podvozok, prevodovka, žacie ústrojenstvo, to všetko vyrába Grillo v Taliansku s použitím iba prémiových materiálov a špičkovej technológie. To všetko pre dosiahnutie konštantnej 100% vysokej úrovne kontroly kvality.

Lakovanie strojov Grillo pozostáva z procesu dvojitého elektrostatického práškového lakovania. Stroje Grillo sú zostavené starostlivo v každom detaile a starostlivo testované špecializovaným personálom. 

FD450, rovnako ako všetky produkty Grillo, je navrhnutý a vyrobený tak, aby vydržal a zachoval si svoju hodnotu po mnoho rokov. Všetky produkty Grillo sú distribuované a servisované rozšírenou sieťou špecializovaných predajcov Grillo. Náhradné diely zostávajú dostupné aj po mnohých rokoch.

www.DCSKprofitech.sk www.DCSKsro.sk www.ZAtraktor.sk polnohospodarska technika dopravnik mulcovac stiepacka bagger digger koparka minibagr minibager M150 vyvazeci souprava KTS rameno AMR stiepacka Grillo kosačka

Naše sídlo

DCSK s.r.o.

Prešovská 316/39

Spišské Podhradie, 053 04

Vydajne miesto:

Štefánikova 32

Spišské Podhradie, 053 04

 

Kontakt
(Po-Pi, 8:30 - 17:00 hod.)
Obsah stránok www.dcsksro.sk podlieha autorskému zákonu č. 185/2015 Z.z. Akékoľvek kopírovanie, publikovanie alebo šírenie obsahu z tejto stránky je zakázané bez predchádzajúceho písomného súhlasu.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk