Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pi, 8:30 - 17:00 hod.)
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Získajte zľavy a informácie o nových produktoch
  1. Úvod
  2. Kosačky - nožové, retiazkové
  3. DCSK profi tech - Grillo FD 900 4WD Traktorová kosačka

DCSK profi tech - Grillo FD 900 4WD Traktorová kosačka

  • NÁPLNE v cene stroja !
  • PROFI

DCSK profi tech - Grillo FD 900 4WD Traktorová kosačka Grillo FD 900 je hydrostatická kosačka na trávu s hydraulickým pohonom všetkých 4 kolies.  Kapa... celý popis
Dostupnosť
Stroj vyrábaný na OBJEDNÁVKU. Cena a dostupnosť na vyžiadanie.
Oslovte nás mailom alebo telefonicky
Číslo produktu: FD900 4WD - 28513
Pohon:Diesel motor
Pracovná šírka:126cm
Kompletné špecifikácie

DCSK profi tech - Grillo FD 900 4WD Traktorová kosačka

Grillo FD 900 je hydrostatická kosačka na trávu s hydraulickým pohonom všetkých 4 kolies.

 Kapacita kosenia za hodinu (orientačne) 9000 m2/h.

Predné žacie ústrojenstvo - 126 cm, zberná nádoba (750l) na trávu so zvýšeným výhozom vysokým 195 cm a previsom 30 cm. Jeho malý polomer otáčania 37 cm a kompaktné rozmery umožňujú jednoduchú manipuláciu a stabilitu aj na svahoch. Vďaka svojmu výkonu a vlastnostiam je vhodný na údržbu veľkých plôch a záhrad či parkov plných rastlín.

Inovatívny permanentný trakčný systém 4WD prostredníctvom hydraulického diferenciálu vám umožňuje pracovať s maximálnou priľnavosťou a bez skĺznutia za akýchkoľvek podmienok, bez akéhokoľvek poškodenia trávnika.

Stabilitu v podmienkach sklonu a rezania hrán zaručuje dobre premyslené rozloženie hmotnosti a automatická alebo manuálna uzávierka diferenciálu. Zadná náprava je sklopná a umožňuje trakciu na 4 kolesách aj pri kosení plôch s nerovným povrchom.

Predné žacie ústrojenstvo 126 cm je novej koncepcie a je výnimočne robustné. Nastavenie výšky kosenia je hydraulické a centralizované, ovládané elektrickým tlačidlom zo sedadla vodiča. Výška sa môže plynule nastavovať od 2 do 10 cm, čo je ideálna funkcia pre získanie kvalitného strihu na športoviskách.

Zberný koš na trávu má objem 750 L a je vybavený hydraulickým zdvíhaním a vyklápaním, maximálna výška vykladania je 195 cm. Zatváranie a otváranie dvierok bubna prebieha automaticky.

FD 900 je vybavený 25 HP 3-valcovým dieselovým motorom Yanmar 3TNV80F, ktorý vyhovuje predpisom EC (NRMM) Stage V (Európa) a EPA Final Tier 4 (USA), namontovaným na tichých blokoch v obzvlášť robustnom monokokovom ráme, špeciálne vyrobenom na ochranu hlavných častí kosačky. Stroj má veľkú a pohodlnú polohu pri riadení, pozícia je ergonomická a odpružené a nastaviteľné sedadlo má bočné ochrany. Volant je vybavený posilňovačom riadenia.Všetko je navrhnuté tak, aby neunavovalo obsluhu ani po mnohých hodinách práce.

Motor je chladený kvapalinou so samočistiacim chladičom,

MULČOVAČ pre FD 900 má šírku rezu 130 cm. Je kompletný so 42 pármi "Y" nožov a výška rezu sa môže meniť od 2 do 10 cm, je tiež vybavený dvojitými nadstavcami a môže byť namontovaný centrálne alebo posunutý s presahom 16 cm doprava, aby sa orezali okraje

Stroje Grillo sú lakované dvojvrstvovým elektrostatickým práškom. Najprv sú to umývacie a prípravné kúpele, potom sa nanesie prvá ochranná vrstva, ktorá je pri pečení v peci najlepším podkladom pre konečnú aplikáciu. Druhá vrstva farby a ďalší prechod v peci pri 190 °C dodávajú charakteristickú tvrdosť a lesk. Všetky FD 900 4WD sú zostavené starostlivo do každého detailu a starostlivo testované špecializovaným personálom. 

www.DCSKprofitech.sk www.DCSKsro.sk www.ZAtraktor.sk polnohospodarska technika dopravnik mulcovac stiepacka bagger digger koparka minibagr minibager M150 vyvazeci souprava KTS rameno  AMR stiepacka Grillo kosačka

Získajte zľavy a informácie o nových produktoch

Naše sídlo

DCSK s.r.o.

Prešovská 316/39

Spišské Podhradie, 053 04

Vydajne miesto:

Štefánikova 32

Spišské Podhradie, 053 04

 

Kontakt
(Po-Pi, 8:30 - 17:00 hod.)
Obsah stránok www.dcsksro.sk podlieha autorskému zákonu č. 185/2015 Z.z. Akékoľvek kopírovanie, publikovanie alebo šírenie obsahu z tejto stránky je zakázané bez predchádzajúceho písomného súhlasu.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk