Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pi, 8:30 - 17:00 hod.)
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Kosačky - nožové, retiazkové
 3. DCSK profi tech - Grillo MD 22 N Traktorová kosačka - krovinorez

DCSK profi tech - Grillo MD 22 N Traktorová kosačka - krovinorez

 • NÁPLNE v cene stroja !
 • PROFI

DCSK profi tech - Grillo MD 22 N Traktorová kosačka - krovinorez Grillo MD 22 N Traktorová kosačka - krovinorez je hydrostatická kosačka na trávu, kto... celý popis
Dostupnosť
Stroj vyrábaný na OBJEDNÁVKU. Cena a dostupnosť na vyžiadanie.
Oslovte nás mailom alebo telefonicky
Číslo produktu:MD22N - 8934
Pohon:Benzinový motor
Pracovná šírka:110cm
 • Kompletné špecifikácie
 • DCSK profi tech - Grillo MD 22 N Traktorová kosačka - krovinorez
  DCSK profi tech - Grillo MD 22 N Traktorová kosačka - krovinorez
  Stroj vyrábaný na OBJEDNÁVKU. Cena a dostupnosť na vyžiadanie.
  bez DPH
Kompletné špecifikácie

DCSK profi tech - Grillo MD 22 N Traktorová kosačka - krovinorez

Grillo MD 22 N Traktorová kosačka - krovinorez je hydrostatická kosačka na trávu, ktorá ponúka komfort a veľkú kapacitu kosenia cca 8500m2/hod. Predná plocha 110 cm má funkciu dvojitého kosenia a je vybavená pákou „Quick Shift“ na prepnutie z mulčovania na zadné vyhadzovanie priamo zo sedadla vodiča. Je to kosačka určená na kosenie. Je vhodná na  profesionálne a súkromné použitie, kde sa vyžaduje bezchybný rez, napríklad na športových ihriskách. MD 22N je vybavený dvojvalcovým benzínovým motorom Briggs & Stratton Professional 7220 OHV s objemom 656 cm3  , ktorý poskytuje výkon 18 HP (hrubý výkon 22 HP).

Žacie ústrojenstvo má 3 nože. Výška kosenia sa pohybuje od 2,5 do 10cm, plynulé nastavenie zaručuje kvalitné kosenie, pákovému ovládaniu pomáha plynová pružina pre maximálny komfort.

Rezacia jednotka je celá vyrobená z oceleNapnutie remeňa je samonastaviteľné . Celé zariadenie je vždy udržiavané rovnobežne so zemou, vďaka čomu je kvalita rezu lepšia aj po rokoch používania!

Nože sa zapínajú pomocou elektrického tlačidla umiestneného v blízkosti volantu, ktoré aktivuje elektromagnetickú spojku vývodového hriadeľa.

Páka "Quick Shift" vám umožňuje zmeniť režim kosenia a zároveň zostať pohodlne usadený na sedadle vodiča, a to aj počas kosenia a bez prerušenia práce. Nie je potrebné vymieňať čepele.

Kosenie so zadným vyhadzovaním je vhodné pri vysokej tráve, vhodné pre tých, ktorí nekosia pravidelne.

Mulčovací rez je ideálny pre pravidelné kosenie, jemne naseká pokos, čím podporuje spätné vstrebávanie živín pôdou. Okrem toho je možné Mulčovací rez vykonať po prvom prejazde v reze so zadným vyhadzovaním pre lepšiu konečnú úpravu.

Prevodovka pozostáva z hydrostatickej nápravy vybavenej ventilátorom na chladenie oleja, čo je nevyhnutná vlastnosť na zvýšenie účinnosti prevodovky znížením jej prevádzkovej teploty. Rýchlosť je od 0 do 10,5 km/h s plynulou variáciou a umožňuje presne zvoliť rýchlosť jazdy.

Naklápacia predná náprava drží štyri kolesá prilnuté k zemi aj v podmienkach silných nerovností.

Uzávierka diferenciálu je štandard, ovláda sa pedálom a je nepostrádateľná v podmienkach nízkej priľnavosti na svahoch alebo ak je terén extrémne drsný a stroj zostáva na 3 kolesách.

Polomer otáčania je len 48 cm.

MD 22N je kompaktný, vybavený ochranným rámom, s nízkym ťažiskom , optimálnym rozložením hmotnosti. Je skonštruovaný tak, aby získal maximálnu stabilitu a maximálnu bezpečnosť pre obsluhu. Sedadlo umiestnené blízko pri zemi, endotermický motor s vertikálnou osou umiestnený veľmi nízko, centrálna doska umiestnená presne medzi 4 kolesá a batéria umiestnená na prednej náprave robia stroj výnimočne stabilným.

MD 22N je štandardne vybavený sedadlom s mechanickým odpružením, odpruženie je možné nastaviť podľa hmotnosti obsluhy: jazda je pohodlná aj po mnohých hodinách práce!

Nohy spočívajú na plošine v najlepšom uhle, aby operátorovi poskytli maximálny komfort a bezpečnosť.

Ovládacie prvky jazdy sú ergonomické, páka pohonu umožňuje presné nastavenie rýchlosti. Pomocou brzdového pedálu sa páka pohonu automaticky vráti na nulu a 4 kolesá sa zabrzdia.

Parkovacia brzda pôsobí na zadné kolesá.

Všetky komponenty, od najjednoduchších po najzložitejšie, sú vysoko kvalitné .
Rám, rezný prevod, doska, to všetko vyrába Grillo v Taliansku s použitím tých najlepších materiálov a najmodernejších technológií, aby to malo vysokú, stálu a 100% kontrolovanú kvalitu.
Stroje Grillo sú lakované dvojvrstvovým elektrostatickým práškom. Najprv sú to umývacie a prípravné kúpele, potom sa nanesie prvá ochranná vrstva, ktorá je pri pečení v peci najlepším podkladom pre konečnú aplikáciu. Druhá vrstva farby a ďalší prechod v peci pri 190 °C dodávajú charakteristickú tvrdosť a lesk.
MD 22N je starostlivo zostavený a starostlivo testovaný špecializovaným personálom. Záverečné testovanie MD 22N zabezpečuje pre každý stroj test chodu motora na overenie každej funkčnosti . Ďalšia a posledná záruka vysokej kvality produktu.

 

www.DCSKprofitech.sk www.DCSKsro.sk www.ZAtraktor.sk polnohospodarska technika dopravnik mulcovac stiepacka bagger digger koparka KTS rameno minibager M150 vyvazeci souprava KTS rameno Grillo kosacka

Naše sídlo

DCSK s.r.o.

Prešovská 316/39

Spišské Podhradie, 053 04

Vydajne miesto:

Štefánikova 32

Spišské Podhradie, 053 04

 

Kontakt
(Po-Pi, 8:30 - 17:00 hod.)
Obsah stránok www.dcsksro.sk podlieha autorskému zákonu č. 185/2015 Z.z. Akékoľvek kopírovanie, publikovanie alebo šírenie obsahu z tejto stránky je zakázané bez predchádzajúceho písomného súhlasu.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk