Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pi, 8:30 - 17:00 hod.)
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Kosačky - nožové, retiazkové
 3. DCSK profi tech - Grillo MD 24 AWD Traktorová kosačka - krovinorez

DCSK profi tech - Grillo MD 24 AWD Traktorová kosačka - krovinorez

 • NÁPLNE v cene stroja !
 • PROFI

DCSK profi tech - Grillo MD 24 AWD Traktorová kosačka - krovinorez Grillo MD 24 AWD Traktorová kosačka - krovinorez je hydrostatická kosačka s veľkým ... celý popis
Dostupnosť
Stroj vyrábaný na OBJEDNÁVKU. Cena a dostupnosť na vyžiadanie.
Oslovte nás mailom alebo telefonicky
Číslo produktu:MD24AWD - 11631
Pohon:Benzinový motor
Pracovná šírka:110cm
 • Kompletné špecifikácie
 • DCSK profi tech - Grillo MD 24 AWD Traktorová kosačka - krovinorez
  DCSK profi tech - Grillo MD 24 AWD Traktorová kosačka - krovinorez
  Stroj vyrábaný na OBJEDNÁVKU. Cena a dostupnosť na vyžiadanie.
  bez DPH
Kompletné špecifikácie

DCSK profi tech - Grillo MD 24 AWD Traktorová kosačka - krovinorez

Grillo MD 24 AWD Traktorová kosačka - krovinorez je hydrostatická kosačka s veľkým potenciálom. Kryt noža 110 cm má funkciu dvojitého kosenia a je vybavený pákou „Quick Shift“ na prepnutie z mulčovania na zadné vyhadzovanie priamo zo sedadla vodiča .
Má 4 permanentné hnané kolesá. Je vhodný na kosenie trávy v teréne s vysokými sklonmi, nízkou priľnavosťou. Je vhodný na použitie v profesionálnych a súkromných zelených plochách, kde sa vyžaduje dokonalý rez. MD 24 AWD je poháňaný dvojvalcovým benzínovým motorom Briggs & Stratton Professional 7220 OHV s objemom 656 cm3, ktorý poskytuje 18 HP (22 HP Hrubý výkon).

Žacie ústrojenstvo má 3 nože . Výška kosenia sa pohybuje od 2,5 do 10cm, plynulé nastavenie zaručuje kvalitný kosenie, pákovému ovládaniu pomáha plynová pružina pre maximálny komfort.

Rezacia jednotka je celá vyrobená z ocele a nebojí sa nárazov kameňmi. Hriadele nožov s veľkým priemerom a rezný prevod zaručujú spoľahlivosť aj v najťažších pracovných podmienkach na mnoho hodín a v absolútnej bezpečnosti.

Napnutie remeňa je samonastaviteľné . Celé zariadenie je vždy udržiavané rovnobežne so zemou, vďaka čomu je kvalita rezu lepšia aj po rokoch používania!

Nože sa zapínajú pomocou elektrického tlačidla umiestneného v blízkosti volantu, ktoré aktivuje elektromagnetickú spojku vývodového hriadeľa.

Páka "Quick Shift" vám umožňuje zmeniť režim kosenia na mulčovanie a zároveň zostať pohodlne usadený na sedadle vodiča, a to aj počas kosenia a bez prerušenia práce. Nie je potrebné vymieňať čepele.

Kosenie so zadným výhozom je vhodné pri vysokej tráve, vhodné pre tých, ktorí nekosia pravidelne.

Mulčovací rez , ideálny pre pravidelné kosenie, jemne nasekaný pokos, čím podporuje spätné vstrebávanie živín pôdou. Okrem toho, je možné mulčovací rez vykonať po prvom prejazde v reze so zadným vyhadzovaním pre lepšiu konečnú úpravu.

Stály pohonu všetkých štyroch kolies pozostáva z 2 hydrostatických náprav . Zadná náprava je vybavená uzávierkou diferenciálu ovládanou pedálom, ktorá je nevyhnutná pre zdolávanie svahov v podmienkach nízkej priľnavosti. Predná náprava je riadená a sklopná a je vybavená hydraulickým systémom, ktorý v kombinácii s diferenciálom na zadnej náprave udržuje stálu trakciu na 4 kolesách aj pri maximálnom uhle natočenia a bez akéhokoľvek preklzu kolies.

Rýchlosť kosenia je od 0 do 9 km/h s plynulou variáciou a umožňuje presne zvoliť rýchlosť jazdy.
Mechanické riadenie je hladké a presné, vnútorný polomer otáčania je 70 cm , čo umožňuje vynikajúcu manévrovateľnosť aj na cestách plných prekážok, ako sú rastliny, pouličné lampy atď.

MD 24 AWD je vybavený veľkými oceľovými hydraulickými hadicami spájajúcimi dve hnacie nápravy. V kombinácii s chladiacim ventilátorom umiestneným na zadnej náprave pomáhajú udržiavať nízku prevádzkovú teplotu hydrostatického oleja, aby sa dosiahol maximálny výkon prevodovky aj v náročných pracovných podmienkach.

MD 24 AWD je kompaktný, s nízkym ťažiskom , optimálnym rozložením hmotnosti, je skonštruovaný tak, aby pre obsluhu získal maximálnu stabilitu a maximálnu bezpečnosť.
Sedadlo umiestnené blízko pri zemi, endotermický motor s vertikálnou osou umiestnený veľmi nízko, centrálna doska umiestnená presne medzi 4 kolesá a batéria umiestnená na prednej náprave robia stroj výnimočne stabilným.

Ochranný rám možno v priebehu niekoľkých sekúnd sklopiť, aby sa uľahčila práca pod rastlinami. Vďaka dvom praktickým pákam je možné spustiť alebo zdvihnúť ochranný oblúk bez použitia náradia.

Všetky komponenty, od najjednoduchších po najzložitejšie, sú vysoko kvalitné .
Rám, rezný prevod, doska, to všetko vyrába Grillo v Taliansku s použitím tých najlepších materiálov a najmodernejších technológií, aby to malo vysokú, stálu a 100% kontrolovanú kvalitu.
Stroje Grillo sú lakované dvojvrstvovým elektrostatickým práškom. Najprv sú to umývacie a prípravné kúpele, potom sa nanesie prvá ochranná vrstva, ktorá je pri pečení v peci najlepším podkladom pre konečnú aplikáciu. Druhá vrstva farby a ďalší prechod v peci pri 190 °C dodávajú charakteristickú tvrdosť a lesk.
MD 24 AWD je starostlivo zostavený a starostlivo testovaný špecializovaným personálom. Záverečné testovanie MD 24 AWD zabezpečuje test chodu motora pre každý stroj na overenie každej funkčnosti . Ďalšia a posledná záruka vysokej kvality produktu.

www.DCSKprofitech.sk www.DCSKsro.sk www.ZAtraktor.sk polnohospodarska technika dopravnik mulcovac stiepacka bagger digger koparka KTS rameno minibager M150 vyvazeci souprava KTS rameno Grillo kosacka

Naše sídlo

DCSK s.r.o.

Prešovská 316/39

Spišské Podhradie, 053 04

Vydajne miesto:

Štefánikova 32

Spišské Podhradie, 053 04

 

Kontakt
(Po-Pi, 8:30 - 17:00 hod.)
Obsah stránok www.dcsksro.sk podlieha autorskému zákonu č. 185/2015 Z.z. Akékoľvek kopírovanie, publikovanie alebo šírenie obsahu z tejto stránky je zakázané bez predchádzajúceho písomného súhlasu.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk