Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pi, 8:30 - 17:00 hod.)
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Kosačky - nožové, retiazkové
 3. DCSK profi tech - Grillo MD15 Traktorová kosačka - krovinorez

DCSK profi tech - Grillo MD15 Traktorová kosačka - krovinorez

 • NÁPLNE v cene stroja !
 • PROFI

DCSK profi tech - Grillo MD15 Traktorová kosačka - krovinorez Grillo MD15 Traktorová kosačka - krovinorez je 83 cm hydrostatická kosačka na trávu s du... celý popis
Dostupnosť
Stroj vyrábaný na OBJEDNÁVKU. Cena a dostupnosť na vyžiadanie.
Oslovte nás mailom alebo telefonicky
Číslo produktu:MD15 - 4148
Pohon:Benzinový motor
Pracovná šírka:83cm
 • Kompletné špecifikácie
 • DCSK profi tech - Grillo MD15 Traktorová kosačka - krovinorez
  DCSK profi tech - Grillo MD15 Traktorová kosačka - krovinorez
  Stroj vyrábaný na OBJEDNÁVKU. Cena a dostupnosť na vyžiadanie.
  bez DPH
Kompletné špecifikácie

DCSK profi tech - Grillo MD15 Traktorová kosačka - krovinorez

Grillo MD15 Traktorová kosačka - krovinorez je 83 cm hydrostatická kosačka na trávu s duálnou funkciou kosenia, vybavená pákou „Quick Shift“ na prepínanie z mulčovania na bočné vyhadzovanie priamo zo sedadla vodiča. Je to ideálna kosačka na úpravu trávy - kosenie, kde sa vyžaduje vynikajúca povrchová úprava, dokonca aj na svahoch. MD 15 je vybavený jednovalcovým benzínovým motorom Grillo GR452 OHV s  objemom 452 cm3 , ktorý poskytuje výkon 12 HP (hrubý výkon 15 HP).

Žacie ústrojenstvo s jednou čepeľou je vyrobené výhradne z ocele. Konce čepele sú nárazuvzdorné a plávajúce so špeciálnym profilom reznej hrany, ktorý uprednostňuje presné kosenie.

Nastavenie výšky kosenia sa pohybuje od 2,5 do 7,5 cm a vykonáva sa pomocou 6-polohovej páky. Tá istá páka má dodatočnú polohu na presun.

Napnutie remeňa pohonu je samonastaviteľné . Celé zariadenie je vždy udržiavané rovnobežne so zemou, vďaka čomu je kvalita rezu lepšia aj po rokoch používania!

Nože sa zapínajú pomocou elektrického tlačidla umiestneného v blízkosti volantu, ktoré aktivuje elektromagnetickú spojku vývodového hriadeľa.

Páka "Quick Shift" vám umožňuje zmeniť režim kosenia a zároveň zostať pohodlne usadený na sedadle vodiča, a to aj počas kosenia a bez prerušenia práce. Nie je potrebné vymieňať čepele.

Kosenie s bočným vyhadzovaním je vhodné pri vysokej tráve, vhodné pre tých, ktorí nekosia pravidelne.
Pokosená tráva je dopravovaná do oceľového bočného krytu. Vyčnievajúci kryt je vyrobený v súlade so zákonom a zaručuje optimálnu bezpečnosť pre obsluhu. 
Ako ďalšie opatrenie na zlepšenie spoľahlivosti a ochrany proti nárazu sú pánty krytu umiestnené vo vnútri krytu.

Mulčovací rez , ideálny pre pravidelné kosenie, jemne naseká pokos, čím podporuje spätné vstrebávanie živín pôdou.
Okrem toho je možné mulčovací rez vykonať po prvom prejazde v reze so zadným vyhadzovaním pre lepšiu konečnú úpravu.

Prevodovka pozostáva z hydrostatickej nápravy vybavenej ventilátorom na chladenie oleja, čo je nevyhnutná vlastnosť na zvýšenie účinnosti prevodovky znížením jej prevádzkovej teploty. Rýchlosť je od 0 do 9 km/h s plynulou variáciou a umožňuje presne zvoliť rýchlosť jazdy.

Naklápacia predná náprava drží štyri kolesá pripevnené k zemi aj v podmienkach silných nerovností.

Mechanické riadenie je jemné a presné, vnútorný polomer otáčania je 45 cm , čo umožňuje vynikajúcu manévrovateľnosť aj na cestách plných prekážok, ako sú rastliny, pouličné lampy atď.

MD 15 je kompaktný, s nízkym ťažiskom , optimálnym rozložením hmotnosti. Je skonštruovaný tak, aby pre obsluhu získal maximálnu stabilitu a maximálnu bezpečnosť.
Sedadlo umiestnené blízko pri zemi, endotermický motor s vertikálnou osou umiestnený veľmi nízko, ventrálna doska umiestnená presne medzi 4 kolesá a batéria umiestnená na prednej náprave robia stroj výnimočne stabilným.

Nohy sú uložené na 2-polohovej nastaviteľnej platforme, aby vyhovovali potrebám všetkých používateľov.

Ovládacie prvky jazdy sú ergonomické, páka pohonu umožňuje presné nastavenie rýchlosti. Pomocou brzdového pedálu sa páka pohonu automaticky vráti na nulu a 4 kolesá sa zabrzdia. Parkovacia brzda pôsobí na zadné kolesá.

Všetky komponenty, od najjednoduchších po najzložitejšie, sú vysoko kvalitné .
Rám, rezný prevod, doska, to všetko vyrába Grillo v Taliansku s použitím tých najlepších materiálov a najmodernejších technológií, aby to malo vysokú, stálu a 100% kontrolovanú kvalitu.
Stroje Grillo sú lakované dvojvrstvovým elektrostatickým práškom. Najprv sú to umývacie a prípravné kúpele, potom sa nanesie prvá ochranná vrstva, ktorá je pri pečení v peci najlepším podkladom pre konečnú aplikáciu. Druhá vrstva farby a ďalší prechod v peci pri 190 °C dodávajú charakteristickú tvrdosť a lesk.
Grillo MD 15 je zostavený starostlivo v každom detaile a starostlivo testovaný špecializovaným personálom. Záverečné testovanie MD 15 zabezpečuje bežiaci motorový test pre každý stroj na overenie každej funkčnosti . Ďalšia a posledná záruka vysokej kvality produktu.

Ako všetky produkty Grillo, aj MD 15 je navrhnutý a vyrobený tak, aby vydržal a zachoval si svoju hodnotu po mnoho rokov.
Produkty Grillo distribuuje a pomáha kapilárnym spôsobom sieť špecializovaných predajcov Grillo. Náhradné diely sú dostupné aj po mnohých rokoch.

www.DCSKprofitech.sk www.DCSKsro.sk www.ZAtraktor.sk polnohospodarska technika dopravnik mulcovac stiepacka bagger digger koparka KTS rameno minibager M150 vyvazeci souprava KTS rameno Grillo kosacka

Naše sídlo

DCSK s.r.o.

Prešovská 316/39

Spišské Podhradie, 053 04

Vydajne miesto:

Štefánikova 32

Spišské Podhradie, 053 04

 

Kontakt
(Po-Pi, 8:30 - 17:00 hod.)
Obsah stránok www.dcsksro.sk podlieha autorskému zákonu č. 185/2015 Z.z. Akékoľvek kopírovanie, publikovanie alebo šírenie obsahu z tejto stránky je zakázané bez predchádzajúceho písomného súhlasu.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk