Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pi, 8:30 - 17:00 hod.)
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Získajte zľavy a informácie o nových produktoch
 1. Úvod
 2. Drviče - štiepkovače konárov
 3. DCSK profi tech - Jansen BX-62RS drvič - štiepkovač konárov za traktor (SN20)

DCSK profi tech - Jansen BX-62RS drvič - štiepkovač konárov za traktor (SN20)

 • KARDAN v cene stroja !

DCSK profi tech - Jansen BX-62RS drvič - štiepkovač konárov za traktor (SN20)       Vďaka hydraulickému posuvu materialu je práca s týmto strojom sk... celý popis
Dostupnosť
Skladom k odberu - dodaniu
4 082,00 EUR
3 401,67 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:BX-62RS
Pohon:Traktor PTO
Výkon traktora:min. 30 koní a viac
Do priemeru:16cm
 • Kompletné špecifikácie
 • DCSK profi tech - Jansen BX-62RS drvič - štiepkovač konárov za traktor (SN20)
  DCSK profi tech - Jansen BX-62RS drvič - štiepkovač konárov za traktor (SN20)
  Skladom k odberu - dodaniu
  4 082,00 EUR
  3 401,67 EUR bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

DCSK profi tech - Jansen BX-62RS drvič - štiepkovač konárov za traktor (SN20)

   

 

Vďaka hydraulickému posuvu materialu je práca s týmto strojom skutočným potešením. Rýchlosť podávacích valcov je možné plynule meniť - regulovať. To je dôležité pre prispôsobenie rýchlosti podávania drveného materiálu. Menšie priemery je možné podávať rýchlejšie ako väčšie priemery. Napájanie prebieha prostredníctvom hydrauliky traktora. Na prevádzku podávacích valcov je potrebný prietok približne 10 l / min..

Momentálne dodávame najnovšiu verziu SN20, ktorá má obojstranné zavesenie podávacích valcov a zosilnenú násypku. Existujú podobné verzie tohto drviča, niektoré sú lacnejšie, ale  tieto výstuhy nemajú. To môže viesť k ohnutiu podávacích valcov a poškodeniu ložísk, pretože tieto sú zavesené iba na jednej strane a druhá strana valcov voľne visí. 

Drvič je dodávaný kompletne s kĺbovým hriadeľom - kardanovou tyčou. Na jednej strane vývodového hriadeľa je nainštalovaný strižný kolík, ktorý slúži ako vopred určený bod zlomu v prípade zablokovania alebo preťaženia z bezpečnostných dôvodov. To znamená, že bez problémov je možné používať aj väčšie traktory s výkonom nad 100 koní. Min. výkon traktra by mal byť najmenej 30 koní. Otáčky vývodového hriadeľa musia byť 540 ot / min..

Lievik má v hornej časti otvor 63,5 x 63,5 cm a v spodnej časti má otvor rozmery 16,5 x 30,5 cm. Čerstvé drevo je možné drviť až do priemeru 16,5 cm. Mnoho konkurentov uvádza maximálny priemer drveného materiálu, ktorý sa rovná rozmerom dolného plniaceho otvoru, ale tieto informácie sú nereálne. Mäkšie drevo je možné v prípade potreby drviť až do šírky 25 cm.


Spracovanie SN20 je veľmi robustné. Hrúbky materiálu použitých plechov sú 10 a 12 mm v nosnej časti, 4 a 6 mm na lievikoch a na nenosných častiach. Ak je to potrebné, porovnajte tieto hodnoty s konkurenčnými modelmi, pretože tu sa často šetrí!

Lievik sa dá pri preprave jednoducho zložiť a zaistiť závlačkou. 

Stroj sa veľmi ľahko udržiava, takže môžete otvoriť celý kryt zotrvačníka uvoľnením iba jednej skrutky a mať prístup k 4 nožom. Tieto rezacie nože majú čepele na oboch stranách, aby sa v prípade potreby dali ľahko otáčať. Zotrvačník má vlastnú hmotnosť 95 kg a má pripevnené krídla, ktoré generujú veľmi silný ťah, cez ktorý je rozdrvený materiál nakoniec vyhodený cez vypúšťací lievik. Vďaka tomuto veľmi silnému ťahu je upchatie drviča takmer nemožné.

Vypúšťací lievik má výšku 220 cm a dá sa otáčať o 360 stupňov. Na požiadanie môžeme dodať aj predĺženie vyhadzovacieho lievika +50 cm. Uhol vysunutia je tiež možné zmeniť. SN20 hádže skartovaný materiál až do 10 metrov!

Drvič je navrhnutý pre 3-bodové zavesenie a môže byť použitý od kat I.

Porovnajte naše produkty s konkurenčnými výrobkami! V blízkej dobe nič podobné nenájdete. Tieto zariadenia sme nielen vyvinuli, ale ponúkame vám aj kompetentný servis  a dodávky náhradných dielov. Každý diel máme obvykle skladom. V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov sme vám k dispozícii. 

Technické špecifikácie:

 • Výkon traktora: min. 30 HP
 • Hydr. prietok podávacích valcov: od 10 l / min.
 • Úchyt: 3-bodové od kat. I
 • PTO: súčasťou dodávky
 • Otáčky za minútu: 540
 • Počet nožov: 4 nože, 1 protiostrie
 • Priemer zotrvačníka: 76 cm
 • Posuv materiálu: hydraulický (prostredníctvom hydrauliky traktora)
 • Rozmery prepravná poloha: cca 127x132x220 cm DxŠxV
 • Rozmery balenia: 1 paleta 120x90x95 cm + 1 paleta 120x100x127 cm
 • Hmotnosť s balením: 515 kg
 • Hmotnosť stroja: cca 480 kg

 

www.DCSKprofitech.sk www.DCSKsro.sk www.ZAtraktor.sk polnohospodarska technika dopravnik mulcovac stiepacka bagger digger koparka KTS rameno minibager M150 vyvazeci souprava KTS rameno Jansen mulcovac mower AG, EGGCH, EFGC, AGF, SMR, AT MILCOVAC polnohospodarska technika stavebne stroje BHSM-225, BHM-175

Tovar zaradený v kategóriách
Získajte zľavy a informácie o nových produktoch

Naše sídlo

DCSK s.r.o.

Prešovská 316/39

Spišské Podhradie, 053 04

Vydajne miesto:

Štefánikova 32

Spišské Podhradie, 053 04

 

Kontakt
(Po-Pi, 8:30 - 17:00 hod.)
Obsah stránok www.dcsksro.sk podlieha autorskému zákonu č. 185/2015 Z.z. Akékoľvek kopírovanie, publikovanie alebo šírenie obsahu z tejto stránky je zakázané bez predchádzajúceho písomného súhlasu.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk